Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetimiz ile depolarda eşyaların güvenliğinden sorumlu vardiya usulü ile çalışan güvenlik görevlileri vardır. Giriş izni olmayan kimse eşyaların yanına girememektedir. Eşyalarınız teslim alınırken ayrıntılı bir listesi çıkartılır çıkartılan liste eşya sahibi ve görevliler tarafından imzalanır. Bu sözleşmede eşyanın her türlü sigorta işlemi yapılır. Çıkacak her türlü sorun karşısında sorumlu tek merci depolama firmasıdır. Bu sorumluluğu baştan kabul eden firma oluşacak her zararı ödemeyi kabul eder. Bunun için eşyaların bütün güvenliği en üst seviyede tutulur. 

İstanbul Depolama Şirketleri

Özellikle depo temizliği, ilaçlanması ve deponun havalandırılması işlemleri belli aralıklarla yaptırılır. Eşyalarınıza ihtiyaç duyduğunuzda birkaç gün önceden firma ile bağlantıya geçerek eşyalarınızı istediğiniz adrese getirtebilirsiniz. Eşya tesliminde tek tek eşya sayımı yapılarak müşteriye teslim edilir. Eşyaların alındığı gündeki formu ve sayısı ile yerleştirildikten sonra depolama işlem süreci nihayete erdirilir. 

Daha büyük bir evden daha küçük bir eve taşındığınız zaman eşyalarınız yeni evinize sığmayabilir. Ve sizde bu eşyaları depoya kaldırmak isteyebilirsiniz. Ya da bir süreliğine şehir dışına çıktığınız zaman eşyalarınızın güvenli şekilde depolanmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. 

Böyle durumlarda öncelikli olarak bu işi profesyonel şekilde yapan şirketlerden yardım almanız size fayda sağlar. Eşya depolama hem ucuz hem de pratiktir. Düzenli şekilde yapılan yerleştirmelerle konteynır içerisindeki tüm eşyalara barkot numarası verilir ve listelenir. Bu şekilde muhafaza edilen hiçbir eşyanız kaybolmaz ve zarar görmez. 

Eşya Depolama İşlemleri

Uzman ekipler tarafından yapılan eşya depolama işlemi öncelikle sizin için hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirilecektir. Evinize gelinerek eşyalarınızın ambalajlanması yapılacak ve uygun konteynıra yerleştirildikten sonra anahtarı size teslim edilecektir. Bu süreçten itibaren eşyalarınız değerine göre sigortalanacaktır. 

Sigortalama işlemi herhangi istenmeyen durumlarda sizin maddi zarar görmenizi engellemek amacıyla yapılır. Ve herhangi bir zararda tüm maddi kaybınız sigorta şirketi tarafından ödenir. Eşya Depolama alanı devamlı olarak güvenlik kameralarıyla izlenir. Böylece evinizden daha güvenli bir ortamda eşyalarınız depolanmış olur.