Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kevser Evden Eve Taşıma, İrili ufaklı taşıma araçları sayesinde malzemeniz ister az ister fazla olsun hiç fark etmez ,sizleri hiçbir şekilde müşteri ayrımı yapmadan uygun fiyat kategorileri ile birlikte ağırlamaktan onur duyar.İlk defa taşımacılık hizmeti almıyorsanız eğer Kevser Nakliyat ile alacağınız hizmetin farkına varacağınız garanti eder sizleri şubemize bekleriz.

Planlamalar müşteri ile birlikte yapılarak , eşyalar nasıl alındıysa o şekilde tutanaklar tutularak hedefe verilen zaman dilimlerinde varıldığında herhangi bir kırılma ,çizilme ,bozulma olmayacağını bu şekilde müşterileri garanti altına almakta ve onlara gönül ferahlığı ile diğer işlerini yapabilme fırsatı sunulmaktadır.

Kevser Nakliyat Kaliteli Taşıma

Ambalajlama hizmetine özen gösteren çalışmalarını titizlikle yürüten firmamız Kevser nakliyat, profesyonel taşıma hizmetini uygun fiyatla almak isteyen müşterilerine ekonomik kolaylıklarıda beraberinde sunar. Taşımacılık gerçekten riski olan taşınacak eşyaların müşteri için değerleri göstemek adına planlı çalışma gerektiren zorlu bir süreçtir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat firmaları tercih edilirken sizlere tercih etmeden önce mutlaka araştırma yapılması gereken aksi taktirde abılarınızın geçtiği sizler için değerli olan eşyalarınızın zarar göreceği maddi manevi kaybınızın yaşanabileceği süreçtir.

Firma tercihi yaparken belgelerini istemenizü taşıma günü eşyaların taşınacağı adrese gelen kamyonun üzerinde firmanın logosunun olması çelik kapalı kasa olmasına dikkat ediniz. Çünkü özellikle internet ortamında araştırma yaparken karşınıza çıkan birçok firma yasal değil orsan firma olup belgeleri olmayan, tecrübesiz elemanlarla çalışmatadır.