Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetleri diğer hizmetlerde olduğu gibi oldukça yaygınlaşmış taşımacılık sektörüdür. Sektörün gelişmesi ile birlikte birbirinden farklı taşımacılıklar ortaya çıkmıştır. Ofis nakliyesi ofisinizi taşımak istediğiniz de güvenilir bir firma ile kolayca gerçekleştirebileceğiniz türlerdir. Çalışanlar için ofisleri çok önemlidir. Çünkü en çok vakitlerini orada harcarlar. Bu nedenle her hangi bir zarar görmeden ofis malzemelerinin taşınmasını isterler.

İstanbul Ofis Taşıma

Ofisinizde bulunan elektronik eşyaların ambalajlanmasının dikkatli yapılması taşıma esnasında zarar görmemesi için çok önemlidir. Ofislerde elektronik eşyaların çokluğunu düşünürsek bu eşyaların ambalajlanarak taşınması büyük önem taşımaktadır. Kevser Nakliyat İstanbul ofis taşımacılığı konusunda deneyim sağlamış ve birçok başarılı nakliye hizmeti sunmuştur.

Deneyimli elemanlarımız ofisinizin bir an önce işe kaldığı yerden başlaması için mesai saati gözetmeksizin çalışmaktadır. İş yerinizin kapalı olması size maddi zarar getireceğini çok iyi biliyoruz. Taşıma sırasında kullandığımız ambalajlama malzemeleri kaliteli olup her eşyaya uygun ambalaj malzemesi kullanılmaktadır. 

Ofis Nakliyesi

Bilgisayarlar, çevre birimleri, mobilya, dosyalar, dolaplar gibi eşyaların paketlenmesinde elemanlarımız deneyime sahiptir. Ayrıca nakliye kamyonlarımızın için özel sunta kaplamalı olup sarsıntıları en aza indiren son teknoloji amortisör sistemimiz vardır. Kurumsallaşmış bir firma olarak ofis malzemelerinizi en hızlı bir şekilde taşıyoruz. Klasörler, bilgisayarlar, yazıcı, masa, sandalye gibi ofis malzemeleri ambalajlanarak araca yüklenir. 

Ofis nakliyesi uzman kişilerce gerçekleştirilerek hiçbir malzemenin yeri karışmadan yeni ofise taşıma işlemi gerçekleştirilir. Alanında başarılı ve estetik görüşlü personellerimiz sayesinde malzemelerinize herhangi bir hasar getirilmiyor. Özel olarak paketlenen eşyalarınız çizilmeden, kırılmadan korunuyor.

Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Firmamızı aradığınız zaman size bir ekspertiz yönlendiriyoruz. Ekspertiz eşyalarınızı tespit ediyor ve gereken büyüklükte ihtiyacı olan aracı tespit ediyor. Araç temin edilip ofis malzemeleriniz itinayla ambalajlanarak araca yükleniyor. İstanbul Ofis Taşımacılığı gerçekleştirilirken bu konuda eğitim almış elemanlar görevlendiriliyor. 

Her hangi bir ofis malzemenize gereken tüm özen gösterilerek yerlerinde karışıklık yapılmadan yeni yerine taşınıyor. Hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemler gerçekleştirilerek işlerinizden çok zaman kaybetmeden yerleştirilmesi sağlanıyor. Sigortalı taşınan eşyalarınız istenmeden gelebilecek her koşula karşı garanti altına alınıyor. Firmamız ile çalışmaktan pişman olmayacaksınız.