Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat ‘ın yapılacağı gün nakliyat firmamızın çalışanları evinize gelerek mobilyaların sökümünü yapar ve sararlar. Beyaz eşyaları yerinden alır ambalajını yaparlar. Koltuklar, çekyatlar bazalar, yataklar, bu tür yıkanması zor veya yıkanamayan mobilyalarınızı da streç veya naylona sararak üzerine battaniye sarıp öyle taşırlar. Yeni evinize getirilen eşyalarınız taşınarak sizin gösterdiğiniz yerlere yerleştirilir. Sökülmüş olan ahşap grubu mobilyalarınız kurulur ve teslim edilir.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi evden eve nakliyat sektöründeki başarılı çalışmalarına kurulduğu tarihten bu yana devam eden işletmemiz, şehirler arası nakliyat hizmetlerine, şehiriçi evden eve nakliye hizmetlerini de dahil ederek faaliyet alanını genişletmiştir. Sunduğumuz tüm hizmetlerde, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve bu memnuniyetler neticesinde çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Kusursuz nakliyeciliği şehiriçi hizmetlere de yansıtmayı başaran firmamız, değerli müşterilerin takdirini her zaman kazanmış örnek bir firmadır.

İstanbul Şehiriçi Nakliyat Taşıma Hizmetleri

Çok yüksek katlara eşyaların taşınması zordur. Nasıl taşınacak diye düşünmeyin. İstanbul Şehiriçi nakliyat bunun çözümünü de şöyle yapıyor. Bina cephesine balkona kurulabilen optik seyyar asansörümüzü kurup eşyalarınızı taşıyoruz. Biz bu işleme asansörlü evden eve nakliyat diyoruz. Evden eve nakliyat işi zor bir süreçtir. Sıkıntısı çoktur. Olası bir sıkıntıda firmamızın stış sonrası hizmetleri sorumlusu gelerek sorunlarınızı gidermektedir.